HomeAbout usHakkımızda

Neva İle Daha Havalı Olucaksınız...

Hakkımızda

Neva HAVALANDIRMA 1998 yılında İklimlendirme sektörüne mühendislik hizmeti vermek, teknik destek sağlamak ve sektörün ihtiyacı olan değişik ürünleri pazarlamak amacıyla İstanbul Avrupa yakasında kurulmuştur. Konusunda deneyimli ve uzman Makina Mühendisinden ve yardımcı personellerinden oluşan ekibiyle, İklimlendirme sektörünün gücünü oluşturan mekanik tesisatçıların ihtiyaçlarını karşılayıp, havalandırma tesislerinin tüm gereksinimlerine sorunsuz çözüm üretirken, gereken cihaz ve ekipmanları sunup, müşterilerinin verimliliğini artıracak, hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunacak olanaklar sunuyor.

1998 tarihinden bu yana sektörde faaliyet gösteren firmamızın gelişiminde, AR-GE’ye verilen önemin, teknolojiye yönelik yaklaşımların, dinamik satış ve teknik destek aktivitelerinin büyük etkisi olmuştur.

Çalışmalarının her aşamasında önce kalite ilkesi ile faaliyet gösterilmesini benimseyen şirketimiz, kazancının büyük bir bölümünü araştırma, ve nitelikli personele ayırmaktadır. Firmanın yenilik için yaptığı hamleler, üstün teknik bilgisine ve müşteri ihtiyaçlarının bilincinde olmasına dayanmaktadır. Firmamız, müşterilerimize daha esnek çözümler sunabilmek için gerek mevcut bilgilerini geliştirmekte, gerekse ürün yelpazesini genişletmekte ve sektördeki yeniliklere dün olduğu gibi bugün de önem vermektedir.

Satışını yaptığımız cihaz ve ekipmanlarla ilgili her türlü teknik danışmanlık hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir. Sürekli yapılan müşteri ziyaretleriyle problemin yerinde tespiti ve çözümü sağlanmaktadır. Firmamız sürekli iyileştirme ve ekip çalışması yoluyla kaliteli ürün, hizmet ve teknolojik gelişmelerin ışığında müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.

Firmamız pazarlamanın dört ana parametresi olan; Ürün, Yer, Fiyat ve Tanıtım faaliyetlerini en iyi şekilde uygulamaya çalışmaktadır. Gerek katıldığımız, katılacağımız fuarlarda gerekse yapılan müşteri ziyaretlerinde yüz yüze veya direkt olarak, diğer zamanlarda ise katalog, broşür, dergi, gazetelere verilen tanıtım yazıları, internet yoluyla, tüm ürünleri hakkında destek ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Her gün kalitemize kalite katarak ilerlediğimiz bu yolda verilen sözlerimizi yerine getirmenin haklı onurunu yaşıyoruz. Referanslarımızdan da anlaşılacağı üzere kalite ve güven en temel esaslarımızdır. Bizimle çalışmaktan asla pişman olmayacaksınız.

Saygılarımızla…

Keşif İçin Hemen Başvur!

HİZMET ALANLARIMIZ

HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER
Sefaköy Havalandırma
Başakşehir Havalandırma
Esenyurt Havalandırma
Bağcılar Havalandırma
Bakırköy Havalandırma
Zeytinburnu Havalandırma
Şişli Havalandırma
Sarıyer Havalandırma
Bayrampaşa Havalandırma
Beylikdüzü Havalandırma
Avcılar Havalandırma
Güngören Havalandırma
Beşiktaş Havalandırma
Küçükçekmece Havalandırma
Sefaköy Havalandırma
Başakşehir Havalandırma
Esenyurt Havalandırma
Fabrika Havalandırma Sistemleri
Otopark Havalandırma
Sığınak Havalandırma
Çatı Havalandırma
Kafe Havalandırma
İşyeri Havalandırma
Mutfak Havalandırma
Davlumbaz Yemekhane Havalandırma
Havalandırma Fanı
Baca
Ev Havalandırma
Elektrostatik Filtre
Toz Toplama Sistemleri